Tvorba webových stránek

Potřebujete vytvořit webové stránky s ohledem na internetový marketing a SEO optimalizaci? Jste zde správně! Vytvářením webových stránek se zabýváme více jak 12 let.

Uvědomujeme si, jak je dnes nutné mít partnera, který vám nabídne kvalitní, spolehlivá řešení a dlouhodobou spolupráci. Našim klientům pomáháme plnit cíle efektivním využitím webových řešení a on-line marketingu. Navrhujeme strategii, zajišťujeme kompletní realizaci včetně analýzy cílů, firemní identity, tiskovin, aplikací na zakázku. Poskytujeme hosting (prostor na serveru pro vaše prezentace a emaily), servis i analýzy úspěšnosti.

Nabízíme tvorbu webových stránek, internetových obchodů, rezervačních systémů i webových aplikací na zakázku, včetně aplikací pro Facebook. Z oblasti grafiky potom tvorbu firemní identity, loga, tiskovin, zajišťujeme velkoplošný tisk i webdesign. Vlastníme plně vybavený fotoateliér, nabízíme produktové, reklamní a módní fotografie.

Mám zájem o profesionální webové stránky

Pokusíme se zde vysvětlit několik základních pojmů, které jsou důležité při výrobě nových www stránek:

SEO

Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače) je způsob vytváření a upravování webových stránek tak, aby jejich struktura a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování internetovými vyhledávači. Cílem je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích co nejvyšší pozici a tím i vyšší počet návštěvníků na webu.

Kromě etických metod (kvalitní a unikátní obsah, používání titulků a nadpisů, ...) se některé webové stránky snaží vylepšit svou pozici ve vyhledávačích metodami podvodnými. Proti takovým technikám se vyhledávače obvykle snaží bránit. Stránkám, které takové techniky používají, hrozí při odhalení výrazný propad ve výsledcích – penalizace.

Rada on nás: Vyhněte se neetickým SEO metodám. V první řadě se soustřeďte se na uživatele, ne na roboty vyhledávačů. Neetické metody jsou z principu dlouhodobě neúčinné.

SEO vs. Internetový marketing

Spousta provozovatelů webových stránek si neuvědomuje jak úzce souvisí SEO a internetový marketing. Samotná návštěva na webu totiž ještě neznamená využití vašich služeb nebo nákup vašich produktů. Návštěvníka webu musíte zaujmout a změnit ho v zákazníka!

Pamatujte si: Webové stránky vytváříte především pro vašeho zákazníka.

Redakční systém

WWW stránky, které si snadno upravujete sami. Správa WWW stránek nikdy nebyla snadnější! Vytvořili jsme vlastní redakční systém, protože věříme, že jedině tak je možné webové stránky přizpůsobit přesně požadavkům zákazníka. Systém se přizpůsobí zákazníkovi, nikoliv zákazník systému.

Díky modularitě poskládáte jednotlivé webové stránky tak, aby se čtenář nikdy na webu neztratil a našel, co hledá. Redakční systém CREadmin Vám pomůže se strukturou. Ke každému článku můžete přiložit fotografie i soubory ke stažení. O nic se nemusíte starat – fotografie budou automaticky převzorkovány do několika velikostí a formátů, mohou být doplněny i vodoznaky. Vyberte pro každou stránku na webu jiný vzhled, možnosti změn vzhledu jsou neomezené!

Responzivní web

Responzivní web design (Responsive web design) je způsob vytváření webových stránek, který zaručí, že zobrazení bude perfektní pro všechny druhy zařízení (mobily, tablety i počítače). Responzivní design je reakce na mobilní éru.

Umožněte návštěvníkům pohodlně prohlížet vaše webové stránky odkudkoliv! Přizpůsobte díky responzivnímu designu svůj web všem bez ohledu na zařízení, která používají.

Jak vlastně funguje responzivní design v praxi? Jednoduše. V závislosti na velikosti displeje dojde k přeskládání prvků na webové stránce. Má-li stránka na monitoru počítače základní navigaci vlevo, na mobilním zařízení dojde k přesunutí menu např. nahoru, protože typický monitor je širší než vyšší (u mobilů je to naopak).

Reklama na internetu

Pomůžeme vám vytvořit a spravovat vaši internetovou reklamní kampaň. Vybereme pro vás nejhodnější klíčová slova, aby reklama zasáhla jen ty zákazníky, kteří mají o vaše produkty skutečně zájem a byla tedy nejekonomičtější (vyšší konverzní poměr).

Reklama se zobrazuje nejen před výsledky vyhledávání, ale také na partnerských webech.

Zařaďte své zboží do největších českých agregátorů (porovnávačů cen) a začněte sbírat kladné hodnocení od zákazníků! Jako součást propojení od nás získáte také reporty – porovnání vašich cen vůči konkurenčnímu zboží.

Ostrá grafika pro moderní displeje

Webové stránky musí vypadat skvěle i na moderních displejích s vysokým rozlišením! Dnešní moderní displeje mají i pětkrát jemnější rozlišení, než běžné monitory a detaily jsou tedy daleko výraznější. Prvky webových stránek proto upravujeme tak, aby i na těch nejlepších displejích bylo zobrazení prostě perfektní.

Vytěžování dat na internetu

Nabízíme nasazení internetových robotů či vytvoření nového na míru. Budete-li mít přehled o aktivitách konkurence či databázi potencionálních zákazníků, získáte tak nezanedbatelnou výhodu nad ostatními.

Web crawler je internetový bot, který systematicky prochází webové stránky a vytěžuje z nich data. Je možné ho použít např. na porovnávání cen webu dodavatele a vašeho eshopu, načítání kontaktních údajů firem a podobně.

Jsme schopni dodat také komplexní řešení i v podobě serveru či micro-serveru (Mini PC, Raspberry Pi; micro-servery se vyznačují extrémně nízkou spotřebou) postavené na linuxu.